Sık Sorulan Sorular

Teknik Destek

Bizlere 7/24 doğrudan sitemiz üzerinde bulunan “Canlı Destek” kısmından yada WhatsApp, Telegram, Skype üzerinden ulaşabilirsiniz.

IPTV'yi sorunsuz izlemeniz için internet bağlantı hızınız ne kadar olmalı?

HD ve SD yayınlar için 3 Mbit hız genellikle yeterli olsa da evde farklı cihazların da internet kullandığı varsayılınca sıkıntı yaşanabiliyor. Bu yüzden en az 6 Mbit bağlantı hızı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Full HD ve 4K yayınlar için de 8 Mbit ve üzeri internet bağlantısı tavsiye ediyoruz.

Yayınlarınızın garantisi var mı? Geri ödeme var mı?

Yayınlarımız ekibimiz tarafından daima kontrol altında tutulmakta olup, sizlere sorunsuz bir TV keyfini garanti ediyoruz. İnternet bağlantınızda sıkıntı olmadıkça yayınlarımızı sorunsuz izleyebilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir sebep belirtmeksizin 1 hafta içerisinde geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Nasıl 4K kalitesinde IPTV seyredebilirim?

Eğer internet bağlantınız ve kullandığınız cihaz yeterliyse listemizde bulunan 4K Canlı TV kanallarını veya 4K VOD (Film, Dizi) yayınlarını rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Premium spor, belgesel, film, dizi ve çocuk kanalları sorunsuz çalışıyor mu?

Elbette, sistemimizde bulunan premium spor, belgesel, film, dizi ve çocuk kanalları sorunsuz çalışmaktadır. Herhangi bir sorun dahilinde ekibimiz anında müdahale etmektedir.

Aldığım üyeliği farklı bir cihazda kullanabilir miyim veya cihaz değişimi yapabilir miyim?

Elbette cihaz değişimi yapabilir ve aldığınız hizmeti istediğiniz kadar cihazda kullanabilirsiniz. Yalnız bilmeniz gereken tek şey, aynı anda yayınlarımızı tek cihazdan izleyebilirsiniz. Aynı anda birden fazla cihazda aboneliğinizi kullanmak istiyorsanız ek ücret ödemeniz gerekmektedir. Bunun için bize canlı destek hattımızdan yada WhatsApp, Telegram, Skype hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Hangi kanallar var? IPTV kanal listesine nasıl ulaşırım?

Kanal listemize sitemizin ana menüsünden ulaşabilirsiniz.

Ödeme yöntemleri nelerdir ve yayın ne zaman aktif olur?

Ödemenizi bize birçok platform üzerinden ulaştırabilirsiniz. Paypal, Western Union, Havale, EFT, Überweisung (Banka Havalesi) yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme yaptığınızda tarafımıza ödeme yaptığınıza dair dekont (resim) gönderdiğiniz anda yayınlarınız aktif edilir.

Android cihazlardan izleyebilir miyim?

Android Tablet, Telefon ve Set-Box Cihazlarınızdan izleyebilirsiniz.

IOS ve Apple cihazlardan izleyebilir miyim?

IOS ve Apple cihazlardan izleyebilirsiniz.

Aynı anda başka bir cihazdan izleyebilir miyim?

Hayır izleyemezsiniz yalnızca 1 cihazdan izleyebilirsiniz. Aynı anda farklı cihazlardan açtığınız zaman otomatik olarak yayın kapanacaktır.

Yayınlarda kesilme veya donma gibi sorunlar oluyor mu?

Teknik bir problem olmadığı sürece yayınlarımızda kesilme ya da donma yaşamazsınız. Fakat bu sistem illegal bir sistemdir bunu göz önünde bulunduralım sorun yaşadığınızda bizimle mutlaka iletişime geciniz.

Yayınların hiçbirinde ses yok. Ne yapmalıyım?

Ses sorunu tüm kanallarda var ise sorun kullandığınız uygulamadadır. uygulamayı kaldırıp tekrar kurmanız faydalı olacaktır. Sorun düzelmez ise canlı destekten müşteri temsilcisine bildirin lütfen.

Üyelik bilgilerimi kaybettim. Ne yapmalıyım?

Üyelik bilgilerinizi kaybettiyseniz lütfen bizimle iletişime gecin üyelik bilgilerinizi güncelleyelim ve tarafınıza iletelim. Aksi halde başkalarının eline geçerse üyeliğinizin kapanma olasılığı var.

Güncel listemi nasıl alabilirim?

Sizlere verilmiş olan URL adreslerine tıklarsanız güncel listeniz otomatik olarak iner. URL adresiniz çalışmıyorsa bizimle iletişime geçiniz.

Test yayınları ücretli mi? Test süresi ne kadardır?

Test yayınlarımız ücretsizdir. Test süremiz smart tv, mag cihaz gibi yüklenebilir ise 48 saat, URL olarak almak isterseniz 24 saat, Enigma2 tabancı cihazlar için ise 48 saattir.

+18 (erotik) kanalları eklemek/kaldırmak için ne yapmalıyım?

+18 (erotik) kanalları istediğinizde çıkarabiliyoruz yada ekleyebiliyoruz canlı sohbbetten bizimle iletişime geçiniz.

VOD filmler ne sıklıkla güncellenir?

Türk, Alman ve Fransızca gibi 3 dev vod arşivimiz vardır. En güncel en yeni filmler ve diziler anında ekranınıza gelir. 3D, 4K ve Belgesel gibi VOD arşivimiz ile gerçek kaliteyi hissediniz. VOD’lar her ay rutin bir şekilde güncellenir.